Seřizovač výrobní linky – pracoviště lis, tisk, tvarování

Požadujeme:

  • ideální pro tuto prac.pozici je SŠ/SOU polygrafické, obor Tiskař
  • pokud máte výuční list v jiném oboru a k tomu chuť se naučit něco nového, my z Vás tiskaře uděláme 🙂
  • ochotu pracovat v nepřetržitém režimu, 12hod směny, dlouhý/krátký týden
  • ideálně praxi na podobné prac.pozici, absolventy zaškolíme

Nabízíme:

  • zázemí moderního výrobního závodu
  • perspektivní zaměstnání
  • velmi dobré mzdové podmínky
  • zajímavé zaměstnanecké benefity
Ballman

Jako seřizovač automatické výrobní linky na výrobu hliníkových obalů pro kosmetický, potravinářský a farmaceutický průmysl jste součástí týmu pěti kolegů, kteří se od A (lis), po Z (balení), podílí se na výrobě hliníkové plechovky, budoucího aerosolového spreje.

Zjednodušeně řečeno – lisař má na starosti pracoviště, kde dojde k vylisování prvotního polotovaru z nenápadného hliníkového kotoučku, dohlédne na jeho perfektní opracování, změří parametry výroby v určených časových intervalech a kolegovi, který má za úkol opatření plechovky vnitřním lakem, pošle odpovídající polotovar. Výroba je kontinuální, tedy přes vypalovací pec směřuje polotovar s vnitřním lakem na další stanici, kde kolega tiskař “vtiskne” tvář budoucímu výrobku. A již je vidět obchodní značka, je vidět, jak moc se zákazník a jeho tým grafiků snažil vymyslet pro nás, koupěchtivé, co nejpřitažlivější barevnou a textovou kombinaci. Ale jelikož budoucnost je prý ve tvaru plechovky, jen zajímavé barevné kombinace nestačí. Další v řadě následuje kolega, konifikátor, který si poradí s tvarovými složitostmi a je ten první, u koho po tvarovacím procesu spatří hotový výrobek světlo světa! Pak zbývá zabalit a vyexpedovat do různých koutů světa a naplnit, vyzásobit regály prodejen a pak už je to na nás, zákaznících samotných:-)

Tak u toho buďte s námi!

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici prosím neváhejte kontaktovat personální oddělení na telefonním čísle: 727 934 637, e-mailu: marketa.dvorakova@ball.com nebo skrze dotazník vyplněný na vrátnici společnosti Ball. Můžete rovněž jednoduše vyplnit formulář níže.

Reagovat na tuto pozici

Povolené typy souborů: .pdf, .doc, .docx