První číslo našich novinek a informací od nás z Velimi s názvem Ballíček mělo velký úspěch. Proto jsme se rozhodli vydat v pořadí druhé číslo ještě před prázdninami. Jak se tak pěkně říká, kdyby se nic nedělo, nebyly by dějiny. Tak u nás se rozhodně děje a je o čem psát. I proto nám nestačilo plánovaných 12 stran a brzy jsme museli časopis rozšiřovat o další 4 strany! Přejeme hezké čtení všem.

Co jsme si pro vás do druhého čísla nachystali?

stran

rozhovorů

křížovky

I v tomto čísle jsme vyzpovídali čerstvého oslavence, našeho nového manažera výroby. Na své nové pozici se teprve zabydluje, ale Ball zná velmi dobře, protože zde pracuje již 15 let. V rozhovoru s ním se dozvíte, čím si jej firma tak získala. Nově jsme zařadili dvojstránku, která se věnuje informacím od vedení společnosti. Dozvíte se například, proč jsou průzkumy spokojenosti důležité a co všechno se již podařilo zlepšit. Větší prostor jsme tentokrát dali mini-rozhovorům, kdy jsme položili 3 stejné otázky rovnou 6 našim kolegům. Aby to neměli zas tak jednoduché, dostali ještě rychlé otázky v podobě Náhlé smrti. Schválně si na ně zkuste odpovědět také.

V minulém čísle jsme slibovali, že vám představíme dalšího z našich zákazníků, a tak se také stalo. Volba padla na Unilever, jehož produkty všichni dobře znáte. A samozřejmě jsme nevynechali cestovatelské okénko a vydali jsme se za krásami dávných civilizací až do Mexika. Vybrali jsme pro vás i 10 nej o této zemi. Jelikož je u nás bezpečnost skloňovaná ve všech pádech, dali jsme jí prostor i v našem časopise. Sami si tak zodpovězte otázku – Pro koho pracuji bezpečně?

Vidět jsme byli i regionálně. Dvě naše kolegyně uspořádaly při příležitosti mezinárodního Dne Země nultý ročník akce “Ukliď Velim!”. Zůčastnilo se nás celkem 13 a měli jsme opravdovou radost z toho, kolik odpadu jsme posbírali. Blískli jsme se také v Kutné Hoře na burze práce, která se konala v dubnu. Na závěrečné straně mohou opět naši zaměstnanci zbystřit své smysly a zaluštit si o ceny. Výherkyně z minulého čísla získala soupravu na grilování.

Víc vám neprozradíme, ale po kliknutí na modré tlačítko si můžete časopis Ballíček prolistovat v pohodlí vašeho domova. Přejeme vám příjemné čtení.

Ze zákulisí

Během jednoho dne jsme vyzpovídali všechny aktéry našeho druhého čísla. Někteří se trochu báli, ale opravdu nebylo čeho. Rozmluvili jsme všechny. Na to, jak nám to šlo, se podívejte v naší mini-fotogalerii z backstage.