VYRÁBÍME HLINÍKOVÉ OBALY

VYRÁBÍME HLINÍKOVÉ OBALY

Marie Bauerová

Oddělení kvality

Na jaké pozici a jak dlouho už tady pracujete?

Pracuji tu chvilku, tři čtvrtě roku, na oddělení kvality. Našla jsem si tu fajn kolektiv. Lidé, kteří tu jsou, jsou fajn a cítím se mezi nimi dobře. Ráda se sem vracím.

Jste na svém oddělení spokojená?

Jsem, jsou tu dané postupy a pravidla, která fungují. Ale pokud mám nápad, tak s ním mohu přijít. S nadřízenou vycházíme dobře, je možné navrhovat zlepšení. Je super, že za námi šéfová stojí.

Jak probíhá spolupráce s jinými odděleními?
Musíme spolupracovat. Lisař to musí správně vyrobit, na konci je balička, která to zabalí, tiskař zase správně naladit a my to nesmíme k zákazníkovi pustit s chybou. Musíme tahat za jeden provaz.

Co nejvíce oceňujete na práci pro Ball Aerosol Packaging?

Asi benefity, zmíním příspěvek na benzín, pojištění apod. Benefity mohou opravdu přilákat, nejen finanční ohodnocení. A myslím si, že si firma váží zaměstnanců.

V čem vidíte jedinečnost této společnosti?

Vyvíjíme nové tvary, teď se zabýváme například recyklovaným hliníkem. Firma klade důraz na životní prostředí, třídění odpadu, máme vlastní čističku, zabýváme se i spotřebou plynu. Máme rozjetý projekt ohledně bezpečnosti – bezpečně domů, bezpečnost na pracovišti, ale i doma. To mi dává smysl.

Dokážete vyjmenovat nějaké hodnoty?

Spolehlivost, spolupráce a společné úsilí dosáhnout co nejlepšího produktu.

Děkujeme za rozhovor.