VYRÁBÍME HLINÍKOVÉ OBALY

VYRÁBÍME HLINÍKOVÉ OBALY

Marie Fialková

Zákaznické oddělení

Na jaké pozici a jak dlouho už tady pracujete?

Pracuji jako konzultantka zákaznického oddělení asi půl roku. Získávám nové zkušenosti. Je to pro mě výzva pracovat ve velké společnosti.

V čem je vaše práce jedinečná?

Asi v tom, že to není rutina. Pracujeme s lidmi, nastávají různé situace, které musíme řešit, musíme být rychlí, aktivní a vše řešit ke spokojenosti zákazníka. I psychologicky je to zajímavé, nemůžeme ulpívat na rutině, ale musíme vždy hledat v nenadálé situaci řešení.

Co nejvíce oceňujete na práci pro Ball Aerosol Packaging?

Firma je dobře organizovaná, velmi moderní, chce být nejlepší, máme nejmodernější technologie.  Oceňuji i možnost klouzavé pracovní doby, takže si mohu zařídit i osobní záležitosti. Máme také spoustu benefitů, já dojíždím půl hodinky a firma nám přispívá na dopravu.

Jaké další benefity oceňujete?

Máme dobré pracovní zázemí, můžeme se občerstvit, je tu dostatek kávy a čaje. Firma se o nás opravdu stará, nejen benefity, ale i podporou vzdělávání, osobního rozvoje, školení na počítačové programy. Finančně podporuje i sportovní akce v místě. Vylepšuje bezpečnost práce, na to se zde klade velká pozornost.

Můžete nám objasnit, v čem spočívá vaše náplň práce?

Přijímám zakázky od zákazníků na výrobu hliníkových pouzder. Sleduji průběh výroby a informuji o tom zákazníka. V případě problémů jsem to já, s kým řeší zákazník problém. Po výrobě pouzder se staráme o tom, aby se dostala v pořádku k zákazníkovi, řešíme veškerou komunikaci.

Jaký je váš kolektiv?

V kolektivu je nás 8 a naše šéfová. Zákazníky máme mezi sebou rozdělené. Myslím si, že náš tým je kolegiální, snažíme si vzájemně pomoci. Zaučovala mě moje šéfová, snažila se mě do všeho zasvětit, abych se to naučila a i nyní vím, že se na ni mohu obrátit.

Spolupracujete i s ostatními odděleními?

Spolupracujeme s repro oddělením, ti dělají design. Když přijde nová zakázka, řešíme to právě s nimi. Také komunikujeme s logistikou, která se zabývá zaplánováním zakázek do výroby a potom odvozem k zákazníkovi.

Když se řekne Ball Aerosol Packaging, co se vám vybaví?

Moderní prosperující firma, která myslí i na svoje zaměstnance. A samozřejmě, když se projdu drogerií, tak tam vidím tu naši plechovku. Také se mi vybaví přínos pro region v podobě pracovních příležitostí a podpora místního sportu.

Najdete nějakou charakteristiku, která je společná pro všechny zaměstnance v Ball Aerosol Packaging?

Snaha myslet pozitivně, kolegialita a společné řešení problémů. Ale i snaha se rozvíjet, vzdělávat, hledat nová řešení a prosperovat.

Jak se vy jako zaměstnanec cítíte?

Lidé tu cítí stabilitu a jistotu zaměstnání. Máme samozřejmě odpovědnost, dáváme do systému důležitá data, takže se nesmíme splést. Hodně se tu chválí, když něčeho dosáhneme, je to náš společný výsledek.

Setkáváte si i mimo práci?

Na jaře jsme byli na společné snídani. Proběhl i večer v Němčicích v Tepee.

Děkujeme za rozhovor.