VYRÁBÍME HLINÍKOVÉ OBALY

VYRÁBÍME HLINÍKOVÉ OBALY

Martina Popová

Oddělení reprografie

Můžete nám objasnit, v čem spočívá vaše práce?

Naše oddělení zpracovává grafiku od klienta, aby byla aplikovatelná na naši technologii. Není to zas tak jednoduché, když si představíte obrázek, který může mít až stovky barev, tak my jej musíme napasovat na našich 8. Jsou to tedy přímé barvy – pantone. Ale klienti jsou na to připraveni. Je pravda, že někdy musíme být schopni zpracovat až 11 barev a to už je výzva, ale to se jedná o velmi specifické zakázky.

Jak dlouho tady pracujete a co vás na té práci baví?

Pracuji tu 3 roky a baví mě ta práce samotná, bez toho by to nešlo a máme dobrý kolektiv. Musím říct, že se do práce těším a mám to poměrně blízko.

V čem vidíte jedinečnost této společnosti?

Než jsem sem nastoupila, tak mě nenapadlo, že existuje společnost, která vyrábí hliníkové obaly. Nejsem z oboru, takže to pro mě bylo zajímavé od začátku. Produkt každý z nás potkává dennodenně v drogeriích, ale jedinečné bývají designy, někdy hodně divoké a barevné.

Vzpomenete si na nějakou klientskou výzvu?

Pracovali jsme pro asijského klienta, který má pobočku v Indii a tam jsou ty designy opravdu divoké – zlaté třpytky, přes to klíč a srdíčko. Když to vidíte, tak si říkáte, že to nejde vyrobit. A ve výsledku koukáte na ten potisk a nejen, že to vyrobit lze, ale ono to vypadá ještě líp než na papíře. (smích)

Když se řekne Ball Aerosol Packaging, co se vám vybaví?

Zajímavá práce, fajn kolektiv a benefity. Body z cafeterie využívám na pobyty a wellness.

Děkujeme za rozhovor.