VYRÁBÍME HLINÍKOVÉ OBALY

VYRÁBÍME HLINÍKOVÉ OBALY

Vlastimil Fišer

Oddělení logistiky

Na jaké pozici a jak dlouho už tady pracujete?

Pracuji jako expedient už 10 let. Práce mě baví a je to myslím na mě vidět, že mě baví točení volantem. A mám to sem 5 minut na kole.

Dá se popsat váš typický pracovní den?

Je to různorodé, každý den je jiný. Sice pořád nakládáme auta, ale je to vždy jiné složení aut, různé typy palet, které jsou jinak vysoké. Takže není to pořád to samé.

Co nejvíce oceňujete na práci pro Ball Aerosol Packaging?

Vidím tu možnost pracovního růstu, vývoj mojí kariéry. Teď jezdím s ještěrkou, ale cítím, že se do mě investuje, chodím na různá školení, na angličtinu, učím se věci, které dělají kolegové v kanceláři. Mým cílem je, se dostat mezi ně. I manažer mi dává možnost nahlédnout pod pokličku a učit se. A pak také benefity.

Které benefity jsou pro vás nejzajímavější?

Dvakrát do roka máme mimořádnou a poměrně vysokou roční odměnu, to jinde v okolí není. Jsme světoví a jednička v tom, co děláme. Jsem hrdý i na samotný produkt a na to, že u toho můžu být.

Jaký je u vás kolektiv?

Kolektiv je dobrý, asi tak 1/4 kolektivu znám ze svých dorosteneckých let, kdy jsme společně hrávali fotbal. Myslím, že je tu kamarádská a bezkonfliktní atmosféra, ale občas chybí provázanost jednotlivých oddělení. Je tady také spousta lidí, kterým není jedno, kam bude firma směřovat. Samozřejmě, že všichni si přejeme, aby tu firma fungovala co nejdéle.

Když se řekne Ball Aerosol Packaging, co se vám vybaví?

Plechovka.

Děkujeme za rozhovor.