VYRÁBÍME HLINÍKOVÉ OBALY

VYRÁBÍME HLINÍKOVÉ OBALY

Vlastimil Slaný

Oddělení výroby – konifikace

Na jaké pozici a jak dlouho už tady pracujete?

Pracuji jako seřizovač konifikace už 8 let. Drží mě tu především lidi, ten kolektiv. Mzdové podmínky nejsou špatné. Jsem tu spokojený.

Co nejvíce oceňujete na práci pro Ball Aerosol Packaging?

Rozmanitost. Pořád se ten produkt mění, vyvíjí a my s ním. Přichází požadavky na nové tvary, vyrábíme z nových materiálů – například ze slitiny ReAL a k tomu jsou potřeba nové stroje a další linky. Je to hlavně stálá práce, nemusíme se bát, že bychom o práci ze dne na den přišli. Oceňuji tedy i stabilitu a jistotu, kterou mi firma dává.

Umí vás firma adekvátně ohodnotit?

Mzdové podmínky jsou slušné a máme spoustu benefitů. Zmíním například cafeterii, ze které můžeme čerpat peníze na dovolenou, koupit si sportovní věci apod. Máte také stravenky.

Když se řekne Ball Aerosol Packaging, co se vám vybaví?

Aerosolové obaly, plechovka.

Je pro vás práce v Ball Aerosol Packaging něčím jedinečná?

Máme tu dobrý kolektiv, na práci si člověk zvykne, ale našel jsem si tu i kamarády na směně, takže bez nich by mě to tak nebavilo. A ještě, nevím, zda je to jedinečné, ale určitě bych vyzdvihnul, že pro zkušenější je tu možnost vycestovat pracovně i do zahraničí. Mám kolegu, který byl v Indii a druhý byl v Mexiku. Pro oba to byla skvělá a nezapomenutelná zkušenost.

Setkáváte si i mimo práci?

Ano, setkáváme se i v osobním volnu, chodíme na pivo a sem tam si uspořádáme i nějakou sportovní akci. Šli jsme na tenis, squash, nohejbal.

Děkujeme za rozhovor.