I náš závod pohltila každoročně vánoční atmosféra. Vůně napečeného cukroví a přání o dárcích pod stromeček dávaly dlouho dopředu tušit, že tyto svátky jsou opět za dveřmi. A nejen ony, ale i náš tradiční vánoční večírek. Na přípravě jsme si dali opět velmi záležet. Vyšli jsme vstříc našim kolegům, kteří si přáli známé prostředí, které bude i dopravně dobře přístupné. A tak jsme se po dvouleté pauze vrátili do areálu Starých Lázní v Kolíně.

Náš Vánoční večírek 2018

U zajištění programu jsme neváhali ani minutu a vsadili podruhé na osvědčenou hudební skupinu Hamleti. Nezklamali, byli sympatičtí a bavili nás svým uvolněným projevem hlavně mezi songy. Jejich originální pojetí některých známých hitů s nečekanými sóly nás nenechalo jen tak sedět a roztančili jak hudební fajnšmekry, tak hlavně milovníky tance.

Kdo ale nejvíce překvapil svojí profesionalitou a atraktivitou svého vystoupení, byl kolega Dominik Mráz, který předvedl profesionální výkon v Live loopingu. Ovace na jeho vystoupení nebraly konce. Kromě skvělých vystoupení a nezapomenutelného programu přišlo na řadu i zhodnocení uplynulého roku od našeho pana ředitele, který popřál nejen nám, ale i společnosti mnoho dalších úspěšných let. Samozřejmě, že žádný večírek se neobejde bez dobrého jídla a pití, takže jsme měli možnost ochutnat nespočet dobrot z připraveného rautu a ochutnat vína od vyhlášených vinařů. Nechybělo ani losování o hodnotné ceny a v uvolněné atmosféře plné zábavy, tance a pohody se nesl celý večer.

Vánoční večírek je pro nás příležitostí, kdy se může setkat celá firma a v pohodové atmosféře si celou akci vždy společně užijeme. Jako důkaz přikládáme pár fotografií a budeme se těšit na příště.