Ballaerosol

Brigády

Otevíráme dveře brigádníkům (18+), kteří mají chuť pracovat v našem týmu, vyzkoušet si atmosféru našeho závodu a podílet se na vzniku propracovaných hliníkových obalů a pouzder. 

Exkurze pro školy

Ve spolupráci se školami v regionu zajišťujeme exkurze. Při nich vás rádi provedeme naší výrobou a ukážeme vám, jak fungují nejmodernější automatizované technologie a probíhá výroba unikátních obalů. Na začátku je tzv. hliníková kalota (mince, puk), na konci designová plechovka s potiskem. 

 

Praxe

Studentům nabízíme možnost absolvování povinné 14 denní praxe, při které si vyzkoušejí práci v různých podpůrných odděleních firmy a jsou součástí proměny kousku hliníku ve stylovou plechovku s potiskem, kterou možná znají z každodenního života.

 

Spolupráce

S radostí se věnujeme rozvíjení studentů středních odborných škol a učilišť, a to ve formě exkurzí, přednášek, prezentací i 14denních praxí. Užší spolupráci aktuálně udržujeme zejména se SOŠ stavební a SOU stavební Kolín, SOŠ a Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč. Nicméně se oblasti spolupráce se školami intenzivně věnujeme a hledáme další cesty, jak umožnit propojení teorie (školy) a praxe (naše společnost).

 

SOŠ stavební a SOU stavební Kolín

GYASOS Přelouč

Napište nám

Povolené přílohy ( pdf, doc, docx, txt ) maximální velikost souboru 5MB
Vás životopis a více informací o sobě můžete poslat na e-mail: czvel-kariera@ball.com