Letošní vánoční večírek, který se konal v pátek 6.12, se opět vydařil.

Pro oslavu předvánočního času a společného slavnostního zakončení pracovního roku jsme zvolili hlavní sál ve Starých Lázních v Kolíně. Jedná se o komornější prostředí, díky kterému jsme si mohli s přehledem naplno užít celý program.

Večírek slavnostně zahájil pan ředitel proslovem. Zhodnotil uplynulý rok, zmínil výzvy pro ten následující a také poděkoval všem zaměstnancům za dobře odvedenou práci. Poté byl společný přípitek a pan ředitel nás pozval na raut.

Na večer byly domluvené 3 zajímavé akce.

Kolínská kapela Peklo, vystoupení pana Milana Šatníka a samozřejmě i tradiční tombola.

Kapela hrála prakticky po celou dobu večírku a známými českými i anglickými písničkami nám dělala skvělou kulisu k tancování. Hráli tolik slavných písniček, že si každý našel svůj oblíbený žánr.

Vystoupení pana Milana Šatníka se každému líbilo. Pak přišel soutěživý okamžik: losování v tombole. Velké očekávání toho, kdo vyhraje ty nejlepší ceny. Mezi nimi byla například poukázka na pobyt či večeři v dobré restauraci.

Tančilo se až do půlnoci, kdy večírek oficiálně končil. Už teď se těšíme na akce, které nás čekají v následujícím roce.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem našim zaměstnancům Ball Aerosol Packaging za výborně odvedenou práci v letošním roce a přejeme Vám krásné Vánoce.